• Новак
Дама на Жените Види Јапонија Кварц Мода парична Казна Фустан од Нерѓосувачки Челик Хривнија Луксузен Часовник Девојка Роденден Подарок Кралската Круна

Дама на Жените Види Јапонија Кварц Мода парична Казна Фустан од Нерѓосувачки Челик Хривнија Луксузен Часовник Девојка Роденден

DEN 2352.00
DEN 1999.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.
Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Пратката 1. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Aliexpress Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
Кралската Круна
Случај Материјал:
Дувачкиот
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Должина:
19CM
Случај Дебелина:
8мм
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
6104
Пол:
Жените
Бендот Ширина:
16mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Плоштад
Dial Дијаметар:
30мм

Комплементите на стоката

2017 Новодојдени Познатиот Бренд Целосна Дијамант Луксузни Жените Види Дама Облечи Види Кристал Bling Кристал Алка Часовници,

2017 Нови Пристигнување Целосна Кристал Види Жените Луксузни WritwatchВисок квалитет на вакуум позлата watchcase,

DEN 901.92

Најновите Жените Часовници Хривнија Види Пеперутка Кварц-види парична Казна Рака Дами Часовник Мода Зглоб Часовници Relogios

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Секојдневно водоотпорен (не се однесува на врнежи и пливање)По�

DEN 119.00 150.72

OLEVS Луксузни Жените Часовници Кварц Прозрачна Римски површината се Зголеми златен Dial Керамички Зглоб види Симулирани Дијамант

Па кога ќе ги нарачате, ве молиме изберете го начинот на кој сакате да брод, ќе биде предаден на цел листа

DEN 1824.00 3576.00

Lvpai Врвот Бренд Жените Модни Луксузни Види Розово Злато Дами Кварц рачен часовник Плоштадот Дијамант Легура Жените Мода Види

Име на производ : Lvpai Врвот Бренд Жените Модни Луксузни Види Розово Злато Дами Кварц рачен часовник Плош�

DEN 148.00 211.68

Швајцарија Nesun Жените Часовници Луксузен Бренд Граѓанин Кварц движење, Види Жените Хронограф врвка за околу часовникот reloj

Види СпецификацииPacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка)Функција Date Display / 50 M отп�

DEN 3467.00 6797.76

WOONUN Женска Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Целосна Челик Кварц Зглоб Часовници За Жени Злато Тенка Часовници Relogio

БРЕНД : WOONUN СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИ�

DEN 480.00 871.68

Швајцарија Карневал Жените Часовници Луксузен Бренд дами Автоматски Механички Види Жените Водоотпорен relogio feminino 8685L-8

Pacel вклучуваат : Види + Карневал кутија + Бесплатна објект Функција : Прозрачна Раце / OK (ок) за да Пливаат В

DEN 3816.00 7483.20

Топ Бренд Модни Дами Часовници Тенка Мермер Dial Женски Кварц Види Жените од не ' Рѓосувачки челик мрежа Бенд рачен часовник

Топ Бренд Модни Дами Часовници Тенка Мермер Dial Женски Кварц Види Жените од не ' Рѓосувачки челик мрежа Б�

DEN 182.00 228.00

Моден Хривнија се Види Луксузно Розово Злато женските Часовници со Полно Челик Дами Види Жените го Гледа Часовникот reloj mujer

Моден Хривнија се Види Луксузно Розово Злато женските Часовници со Полно Челик Дами Види Жените го Глед

DEN 215.52

G&D Врвот Бренд На Луксузни Жените Хривнија Часовници Кварц Златен Рачен Часовник Челик Relojes Mujer Дама Облечи Часовници Relogio

1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B0011Тип : Шарм;Fashion;Лу�

DEN 691.00 767.52

Жените Дами Зглоб Види Месечината Аналогни Секојдневен Цветаат Сјајот Dial Трендовски Уникатни Часовници Женска Подарок

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов Движење : Кварц Види Дијаметар : За 4.1 cm Случај Дебелина : За 0

DEN 211.00 285.60