• Новак
Моден Зглоб Види 5 Тип Мрачно Најлон Бенд Рака Современиот Спорт Qyartz Часовник Кореја Минималистички Стил Ourdoor Аналогни Тим Подарок

Моден Зглоб Види 5 Тип Мрачно Најлон Бенд Рака Современиот Спорт Qyartz Часовник Кореја Минималистички Стил Ourdoor Аналогни

DEN 339.84
DEN 289.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

0 cm
Бендот Должина : Околу 25 см
Пакет Содржина :
1 x Види
1. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.0 cm
Случај Дебелина : За 0. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот.
Враќање & Размена настава
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Ова е причината зошто ние сме фокусирани на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Келер & Вебер
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
W198103
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
8мм
Dial Дијаметар:
40mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
200000137:
201564807
284:
100006040

Комплементите на стоката

Швајцарија Карневал Жените Часовници Луксузен Бренд дами Автоматски Механички Види Жените Водоотпорен relogio feminino 8685L-3

Pacel вклучуваат : Види + Карневал кутија + Бесплатна објект Функција : Прозрачна Раце / OK (ок) за да Пливаат В

DEN 3816.00 7483.20

ЈУЛИЈ Кварц Бренд Дама Часовници Жените Луксузни Розово Злато, Антички Плоштад Секојдневен Кожа Фустан Зглоб види Relogio Feminino

Јулиј Види 2017 Лето Нови Жените Сина Часовници Женева Дами Креативни Кварц Montre Електронски Луксузни Згл

DEN 931.00 1862.40

Најновите Жените Часовници Хривнија Види Пеперутка Кварц-види парична Казна Рака Дами Часовник Мода Зглоб Часовници Relogios

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Секојдневно водоотпорен (не се однесува на врнежи и пливање)По

DEN 119.00 150.72

Топ Бренд Модни Дами Часовници Тенка Мермер Dial Женски Кварц Види Жените од не ' Рѓосувачки челик мрежа Бенд рачен часовник

Топ Бренд Модни Дами Часовници Тенка Мермер Dial Женски Кварц Види Жените од не ' Рѓосувачки челик мрежа Б

DEN 182.00 228.00

Швајцарија Карневал Жените Часовници Луксузен Бренд дами Автоматски Механички Види Жените Водоотпорен relogio feminino 8685L-8

Pacel вклучуваат : Види + Карневал кутија + Бесплатна објект Функција : Прозрачна Раце / OK (ок) за да Пливаат В

DEN 3816.00 7483.20

Нови Сини и Црвени Ленти Шема Дизајн Жените Аналогни Кварц Зглоб Водоотпорен Види Студент Мода се Облекуваат Часовници Кварц

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!

DEN 249.00 383.52