• Новак
Висок Квалитет На Модата Посочи Пети Патент Кожа Скок Пумпи Жените Класичен Стил, Формално Фустан Чевли Свадба Високи Потпетици

Висок Квалитет На Модата Посочи Пети Патент Кожа Скок Пумпи Жените Класичен Стил, Формално Фустан Чевли Свадба Високи Потпетици

DEN 1870.08
DEN 1403.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Висок Квалитет На Модата Посочи Пети Патент Кожа Скок Пумпи Жените Класичен Стил, Формално Фустан Чевли Свадба Високи Потпетици
Опис :
Име : Високо Квалитетен Моден Посочи Пети Патент Кожа Скок Пумпи Жените Класичен Стил, Формално Фустан Чевли Свадба Високи Потпетици
Точка Бр : RY103
Боја : како на слики
Големина : 36-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Outsole Материјал:
ЕВА
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
RY103
Повод:
Се облекуваат
Моден Елемент:
Рим
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
Rousmery
Сезоната:
Пролет/Есен

Комплементите на стоката

Високи Потпетици Дами Висока Пета Чевли Жените Пумпи Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40

На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од ваш�

DEN 978.00 1029.60

Capputine Висок Квалитет на италијанската Партија Чевли И Појавување Торба Поставите Мода Украсени Со Кристал Чевли И Чанта Поставите

Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание : Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 SetМатеријал : СТП+Кристал+Гума�

DEN 3041.00 4224.00

QianNML Нови 2018 Пролет Лето Патент Кожа Жените Чевли Дише Ниска Пета Чевли Жените канцелариска Работа Обувки Голема големина

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена Имаме за цел да се решат проблемите подобро, и ќе ви о

DEN 1404.00 2160.00

Канцеларија Ниски Високи Потпетици Жени Висока Пета Сандали Марија Janes Чевли Пумпи Жена Сандали Висок Квалитет Плус Големина

Производи Детали Пета Висина : 4.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве �

DEN 1101.00 1159.20

Жените Пумпи Платформа Високи Потпетици Дами Висока Пета Чевли Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици scarpin Плус Големина

Производи Детали Пета Висина : 13.5 cm Платформа : 4.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, �

DEN 1297.00 1365.60

Џ.К Дебели Ниски Потпетици Жените Пумпи Посочи Пети Плитки Крстот Врзани Стп Обувки 2018 Нова Пролет Мода Обичните Канцелариски

Навистина го цениме вашата помош Како да ја изберете вистинската големина ?Прво ,ве молиме да се измери �

DEN 1247.00 2266.08

2017 Топла Продажба Модни ниски Потпетици Чевлите И Чантата Поставите Лето Стил Домот Жена Чевлите И Чантата Постави За Партиски

Повратни информации : Клиентите задоволство е многу важно.дама чевлите и чантата.Многу дизајн во акции �

DEN 2933.00 4512.00

Лето Жените Високи Потпетици Ѕиркаат Пети Платформа Пумпи Жена Партија свадба Чевли со Висока Пета Чевли Маче Потпетици Висок

Производи Детали Пета Висина : 12cm Платформа : 4cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, в

DEN 1247.00 1312.80

doershow италијански дама Чевли и Торба Поставите Украсени со Кристал Нигериската Жените Свадба Чевлите и Чантата Постави Висок

Политика На Враќање : 1 Испорака надоместокот за размена на стоки се на сметка на клиентот.Услуги На Клие

DEN 2777.00 4272.00

Висок Квалитет На Жените Високи Потпетици Пумпи Жена Висока Пета Чевли Stiletto Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина

Производи Детали Пета Висина : 9.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве �

DEN 1028.00 1081.92

LLOPROST KE 2018 Жените Нова Пролет Лето Пумпи Чевли Дебели Потпетици Тока Med Пета Чевли Дама Плоштадот Пети Плус Големина 32-46

Ве молиме да се добие сини картони, а потоа купуваат чевлиLLOPROST KE 2018 Жените Нова Пролет Лето Пумпи Чевли Д

DEN 1098.00 2111.52

QZYERAI пролетта 2018 дами чевли чевли со ниски потпетици удобни чевли на високи потпетици секојдневен посочи дами чевли големини

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја

DEN 1512.00 3023.04

Нови пристигна високиот квалитет на сомот Кожа лагер Секси отвори пети Ултра Дебели висока пета сандали 36-42 трговија на големо

Добредојдовте на Лулу е чевли продавница уживаат во шопинг!добредојдовте на нашата продавница,да се за�

DEN 1919.52

Creativesugar сатен вечер фустан чевли се отвори пети се лизга на лејди чевли со бисер шарм клип булчински свадба партија коктел

Горниот материјал : СатенЕдинствена материјал : ГумаПета висина : 9.3 cmПроцесот време : 7 денаНашите обувк�

DEN 2136.00

Чипка бисери свадба чевли жена плус големини low med висока пета невести дама партија proms фустан чевли бела чипка булчински

Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни Политика на враќање кога не сте задоволни со т�

DEN 1236.00 1900.80

Пролет/Лето Жените Чевли Стп Кожна Женска Чевли Мода Обичните Жени Мокасини се Лизга на Удобно Замав Оптоварување Чевли За Жени

Ве молиме овозможи 02cm грешки поради прирачник за мерење4 100% Сосема Нов, без кутија2 Чевли означи соодвет�

DEN 1356.00 1808.64

Топла 2018 Платформа Мода Обичните Воздух Мрежа Жените Секојдневен Чевли На Воздух Мрежа Квалитет Оптоварување Bling Чевли Жена

Ние љубезно ве потсетам да се провери вистински мерења(Нога Должина и Дебелина) во големина на табелата

DEN 839.00 1198.56

Жените Класичен Стил, Отворен Пети Патент Кожа Висока Платформа 14cm Пета Пумпи Секси Формално Фустан Чевли Свадба Чевли

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разби

DEN 1403.00 1870.08