• Новак
Жените Долго Pleated Здолниште Бренд Лето Еластична Висока Половината Макси Здолниште Секси Плажа Гроздобер Здолништа Женска Faldas Saia

Жените Долго Pleated Здолниште Бренд Лето Еластична Висока Половината Макси Здолниште Секси Плажа Гроздобер Здолништа Женска

DEN 1378.56

Достапност
Производот е достапен

Ако не сте задоволни со објектот што го наредил,ве молиме контактирајте со нас во прв пат.
ИСПОРАКА
Ние ќе испорака за вас како е можно поскоро.43"
Совети : Прирачник за мерење , ве молиме овозможи 1 - 3 CM грешка.
Жените Долго Pleated Здолниште Бренд Лето Еластична Висока Половината Макси Здолниште Секси Плажа Гроздобер Здолништа Женска Faldas Saia
Здолниште информации
Половината плочка мерење
64cm-100cm/25. Тоа само треба некои пеглање.Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги ,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да slove никакви проблеми ,за да ви овозможи со најдобра услуги на клиентите.
ТОПЛО ПОТСЕТНИК
Можете да не контактирате доколку имате какви било прашања или предлози,Ние ќе им понуди топло срце услуга за вас и да продолжиме да се подобри.

Боја
Поради камерата уреди, монитори, и други фактори, не е светла боја разлика меѓу реалниот и фотографии.Со еден збор,клиентот е бог.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail.
Состојба : 100% сосема нов со ознака за Миење Настава : Рака мие со ладна вода, Ако тоа е стуткани во транзит. Ќе имаме добра комуникација со вас и slove било какви проблеми за вас.37",
здолниште должина 90cm/35.
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и со пет ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти.

Декларирани спецификации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Здолништа
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Бренд Име:
ЦВЕТ НЕБОТО
Силуета:
Pleated
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Сезоната:
лето здолниште
здолниште стил:
Pleated здолниште
Ткаенини:
Здолниште
здолниште стил:
Одмор мода здолниште

Комплементите на стоката

Нарачана Женска Секси Високи Половината Асиметрични Мини Здолниште Дами Нерегуларни Faux Кожа Плус Големина Торба Хип Здолништа

Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ни по големина детали : Половината Колковите Здолни

DEN 767.52

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода А-линија здолниште Тексас Здолниште Бела Лето И Пролет Жените Мини Здолништа Фармерки Плус

Исто така, ако не постои големина информации во производите' опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го преп

DEN 1344.00

Година Нови Лето Црно Бела Мода Женска Здолништа Со Висока Половината Pleated Здолништа Гроздобер Здолништа Плус Големина

2016 Лето Црна, Сина Мода Женска Здолништа со Висока Половината Pleated Здолниште Гроздобер здолништа плус г

DEN 334.00 555.84

Гроздобер Слоевит Здолништа Славна Личност Tulle Здолништа Жените Midi Pleated Здолниште Принцеза Нивоа Здолништа Возрасни Туту

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Забелешка : може да Постојат 23cm(околу 1 инчи) разлика во големин

DEN 897.00 1055.52

2017 Лето Жените Работат Здолниште Мода Тенок Кавга Еластична Висока Половината Пакет Хип Здолниште Црна И Црвена Здолништа

ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАГОЛЕМИНАПоловината(CM)Hip CM)ДОЛЖИНА(CM)М607045L708045XL808745 *Упатство за мерење лесно може да в

DEN 444.00 633.60

Жените здолниште А-линија средината на теле домот здолништа жените топла продажба sequined висока половината солидна патент lanon

Големина на Половината Колковите Здолниште должина Тежина XL 8090 105 66 5063 2 XL 8494 112 67 6375 3 XL 8898 119 68 7588 4 XL 92102 128 69

DEN 1267.00 2304.00

Новата Црна Tulle Здолниште Стомак Танц Девојка Висока Половината Здолништа Симпатична Училиште здолништа Saia Feminina Подуени

Политика На ВраќањеСе враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)Наплата дадени к

DEN 734.00 863.52

Моден женски Здолништа Труба Луксузни Тенок Макси Долго Женски Aline Дебели Еластичен 2018 Пролет Елегантен Партија 50-ТИТЕ Здолниште

Моден женски Здолништа Труба Луксузни Тенок Макси Долго Женски Aline Дебели Еластичен 2018 Пролет Елеганте

DEN 1395.00 2736.00

Бебето на Фотографијата Реквизити Сина бал со Прилагодливи Headband Погоден Новороденче рачно изработени Бебе Туту Здолниште

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Нарачки обработени навремено по плаќање

DEN 211.00 245.28