• Новак
Формално Асиметрични Houndstooth Мини Здолништа Жените Plaid Здолниште Со Висок Појас Копчиња Zip Pleated Здолништа Жените Лето Здолниште Голема Големина

Формално Асиметрични Houndstooth Мини Здолништа Жените Plaid Здолниште Со Висок Појас Копчиња Zip Pleated Здолништа Жените Лето

DEN 935.04
DEN 776.00 -17 %

Достапност
Производот е достапен

Answer : ___________________________ Note : 1 . Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2 . Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.394 инчи)
ABOUTTHE ГОЛЕМИНА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ. 2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас , ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само. БОЈА РАЗЛИКА : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики.

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
DULITINA
Силуета:
Асиметрични
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
AC170139
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Полиестер
Половината:
Империја
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
S M L XL
боја:
Црна , Беж

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода А-линија здолниште Тексас Здолниште Бела Лето И Пролет Жените Мини Здолништа Фармерки Плус

Исто така, ако не постои големина информации во производите' опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го преп

DEN 1344.00

Се Прилагодите Женска Нова Мода Есен Зима Нерегуларни Волна Здолниште Асиметрични Поделени Здолништа Дами Плус Големина Волна

Вие ќе бидете одговорни за Сопствени должност во некои околности Ако не сте сигурни за големината, ве мо

DEN 1967.52

2017 Лето Жените Работат Здолниште Мода Тенок Кавга Еластична Висока Половината Пакет Хип Здолниште Црна И Црвена Здолништа

ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАГОЛЕМИНАПоловината(CM)Hip CM)ДОЛЖИНА(CM)М607045L708045XL808745 *Упатство за мерење лесно може да в

DEN 444.00 633.60

2017 Нова Пролет Лето Висока Половината Чадор Здолништа Мода Жените Здолниште Студент Секојдневен Солидна Боја Мини Здолниште

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од �

DEN 576.00 1128.00

Жените здолниште А-линија средината на теле домот здолништа жените топла продажба sequined висока половината солидна патент lanon

Големина на Половината Колковите Здолниште должина Тежина XL 8090 105 66 5063 2 XL 8494 112 67 6375 3 XL 8898 119 68 7588 4 XL 92102 128 69

DEN 1267.00 2304.00

Новата Црна Tulle Здолниште Стомак Танц Девојка Висока Половината Здолништа Симпатична Училиште здолништа Saia Feminina Подуени

Политика На ВраќањеСе враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)Наплата дадени к

DEN 734.00 863.52

Нарачана Женска Секси Високи Половината Асиметрични Мини Здолниште Дами Нерегуларни Faux Кожа Плус Големина Торба Хип Здолништа

Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ни по големина детали : Половината Колковите Здолни

DEN 767.52

Англија Висока Чај Серија Здолниште Попладне чај Чипка Pleated Плус големина Алиса во земјата на чудата Здолништа Лолита Слатка

Политика На Враќање : Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со н�

DEN 1608.00

SETWIGG Есен Модата Жените Нуркање Midi Skater Здолништа Розова Ретро Стил на Патент Круг Разгореа Коленото Должина Пролет Здолништа

За Бразилската клиент, ве молиме да ни понудат вашиот CNPJ Број или Компанија ДДВ Број, особено кога ќе куп

DEN 959.00 1089.12

Моден Секси Лолита Стил Чипка Здолниште Панк Жените Личност Долги Здолништа Фаза Перформанси Женски Црна Транспарентен Здолниште

Менаџерот Препорачуваме : Производи Покаже : Услуги И Плаќања : Превозот : Ние брод на сите наши објекти в

DEN 2400.00