• Новак
Моден Секси Лолита Стил Чипка Здолниште Панк Жените Личност Долги Здолништа Фаза Перформанси Женски Црна Транспарентен Здолниште

Моден Секси Лолита Стил Чипка Здолниште Панк Жените Личност Долги Здолништа Фаза Перформанси Женски Црна Транспарентен Здолниште

DEN 2400.00

Достапност
Производот е достапен


Менаџерот Препорачуваме :
Производи Покаже :
Услуги И Плаќања :
Превозот : Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 25-40 работни дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Плаќање : да ја прифатиме Зачувам, Кредитна картичка, Банкарска да Банкарски Трансфери; Western Union , Money Gram . Повратна информација : Како ја вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ако купите нашите производи, ние може да ви обезбеди без жиг слика

Декларирани спецификации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Чипка
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Број На Модел На:
П-289
Стил:
Лолита Стил
Половината:
Природни
боја:
Црна
Големина:
една големина
Материјал:
100% Памук
број:
П-289
Стил:
Моден

Комплементите на стоката

Новата Црна Tulle Здолниште Стомак Танц Девојка Висока Половината Здолништа Симпатична Училиште здолништа Saia Feminina Подуени

Политика На ВраќањеСе враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)Наплата дадени к

DEN 734.00 863.52

Се Прилагодите Женска Нова Мода Есен Зима Нерегуларни Волна Здолниште Асиметрични Поделени Здолништа Дами Плус Големина Волна

Вие ќе бидете одговорни за Сопствени должност во некои околности Ако не сте сигурни за големината, ве мо

DEN 1967.52

SETWIGG Есен Модата Жените Нуркање Midi Skater Здолништа Розова Ретро Стил на Патент Круг Разгореа Коленото Должина Пролет Здолништа

За Бразилската клиент, ве молиме да ни понудат вашиот CNPJ Број или Компанија ДДВ Број, особено кога ќе куп

DEN 959.00 1089.12

Се прилагодите година Есен Зима Жените Тенок Хип Класичен Мода Волна Плус Големина на Пакет Хип Здолништа Волнени Основните

Вие ќе бидете одговорни за Сопствени должност во некои околности Сите предмети ние брод преку Кина Пост

DEN 1103.52

Моден женски Здолништа Труба Луксузни Тенок Макси Долго Женски Aline Дебели Еластичен 2018 Пролет Елегантен Партија 50-ТИТЕ Здолниште

Моден женски Здолништа Труба Луксузни Тенок Макси Долго Женски Aline Дебели Еластичен 2018 Пролет Елеганте�

DEN 1395.00 2736.00

Моден Jupe Жан Директно Здолништа Женска Лето Есен Женски Молив Средината На Теле Тексас Здолништа Водат Saia Долго Здолниште

Моден Jupe Жан Директно Здолништа Женска Лето Есен Женски Молив Средината На Теле Тексас Здолништа Водат

DEN 734.00 863.52

Гроздобер Слоевит Здолништа Славна Личност Tulle Здолништа Жените Midi Pleated Здолниште Принцеза Нивоа Здолништа Возрасни Туту

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Забелешка : може да Постојат 23cm(околу 1 инчи) разлика во големин

DEN 897.00 1055.52

Година Нови Лето Црно Бела Мода Женска Здолништа Со Висока Половината Pleated Здолништа Гроздобер Здолништа Плус Големина

2016 Лето Црна, Сина Мода Женска Здолништа со Висока Половината Pleated Здолниште Гроздобер здолништа плус г�

DEN 334.00 555.84

Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА/Set Кралицата СТП Faux Кожа МИНИ Здолниште + Сјајна Влажни Изгледа Високи Чорапи Клуб ДС Танц Носат

2 ПАРЧИЊА / Set Кралицата СТП Faux Кожа МИНИ Здолниште + Сјајна Влажни Изгледа Високи Чорапи Клуб ДС Танц Нос�

DEN 508.00 781.44

Нови Пристигнување 2017 Црна Боја Со Висок Хонорар, Сатен Здолништа За Жените Да Формално Партија Мода Кат Должина На Здолниште

Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.Ве молиме контак�

DEN 1629.00 1872.00

Свадба Tulle Здолниште со Воз Сопствени Направени Бургундија Tulle Свадба Здолниште Кат Должина Долго Макси Деверуша Здолниште

Времето за испорака е околу 1545 работни денови во нормален, за повеќето земји Тоа, според обичаите на раз�

DEN 1901.00 2160.00

Нови 2017 Тексас Здолниште Гроздобер Копчето Висока Половината Молив Saia Сина Тенок Жените Здолништа Плус Големина S-9XL Дами

Нови 2017 Тексас Здолниште Гроздобер Копчето Висока Половината Молив Saia Сина Тенок Жените Здолништа Плус

DEN 1610.00 2013.12

Едноставна Пролет Лето Жени Висока Половината Тесни Канцеларија Здолниште Џеб Опционален Пакет Хип Кратки Здолништа Дама Мини

ИМЕ Висока Половината Тесни Канцеларија Здолниште Џеб Опционален Пакет Хип Кратки Здолништа ГОЛЕМИНА M

DEN 717.00 1024.32