• Новак
500pcs М2 x 17 M2*17mm месинг ќор-сокак круг spacer женски женски навој

500pcs М2 x 17 M2*17mm месинг ќор-сокак круг spacer женски женски навој

DEN 464.16
DEN 395.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


дувачкиот ќор-сокак spacer женски женски навој
ГОЛЕМИНА : M2x17(L) dk=3.2 mm

Декларирани спецификации

Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M2x17
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Никој

Комплементите на стоката