• Новак
100 Компјутери Машки да се Женски Навој Месинг Столбови ќор-сокак Spacer M2x18mm+3ММ Машки Конец Должина

100 Компјутери Машки да се Женски Навој Месинг Столбови ќор-сокак Spacer M2x18mm+3ММ Машки Конец Должина

DEN 396.96
DEN 377.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Име на производ Месинг Столбови ќор-сокак Тема Големина М2 Машки x М2 Женски Машки Конец Должина 3мм/ 0.12" Тело Должина 18mm/ 0.71" Вкупната Големина(Прибл.) 21 x 3мм/ 0.83" x 0.12" (L*Макс.D) Материјал Месинг Боја На Тон Злато

Декларирани спецификации

DIY Материјали:
Дрво
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Дувачкиот
Завртка Тип:
1
Глава Стил:
ЛИНК ШОУ

Комплементите на стоката

6 компјутери Ti Гром M6x20 25 35 w/. Заробеништво Миење Титаниум завртки Златна боја Колона Главата Хексагонални Штекер Ti завртки

5 (TC4)Шефот : Како што е прикажаноГолемина : M6*20 25 35 со 1 Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако

DEN 863.00 959.04

1000Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печурки Капа Хексадецимален

1000 Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печур

DEN 734.00 815.52