• Новак
500pcs М2 x 22 М2*22mm месинг ќор-сокак круг spacer женски женски навој

500pcs М2 x 22 М2*22mm месинг ќор-сокак круг spacer женски женски навој

DEN 506.88
DEN 431.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


дувачкиот ќор-сокак spacer женски женски навој
ГОЛЕМИНА : M2x22(L) dk=3.2 mm

Декларирани спецификации

Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
M2x22
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Никој

Комплементите на стоката

6 компјутери Ti Гром M6x20 25 35 w/. Заробеништво Миење Титаниум завртки Златна боја Колона Главата Хексагонални Штекер Ti завртки

5 (TC4)Шефот : Како што е прикажаноГолемина : M6*20 25 35 со 1 Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако �

DEN 863.00 959.04