• Новак
100pcs Кол 5мм L=6/8/10/18/24/25/32/33/38/40/50 Алуминиум Чикаго Завртка, алуминиумски профил книга завртки,

100pcs Кол 5мм L=6/8/10/18/24/25/32/33/38/40/50 Алуминиум Чикаго Завртка, алуминиумски профил книга завртки,

DEN 431.52
DEN 380.00 -12 %

Достапност
Производот е достапен

100pcs/многу Кол 5мм L=6/8/10/18/24/25/32/33/38/40/50 Алуминиум Чикаго Завртка, алуминиумски профил книга завртки,

Декларирани спецификации

Големина:
Length 6mm, Length 8mm, Length 10mm, Length 18mm, Length 24mm, Length 25mm, Length 32mm, Length 33mm, Length 38mm, Length 40mm, Length 50mm
Вози Стил:
Никој
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
50-99Pcs
Број На Модел На:
КОЛ=5mm должина 6mm да 80mm
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот 50 Компјутери/Многу M3*8 304 од не ' рѓосувачки челик Рамна Глава крстот филипс countersunk само прислушување

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Па вашите пари нема да одат на моја сметка Ние ќе ви даде позитивни повратни информац

DEN 157.00 172.32

1000Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печурки Капа Хексадецимален

1000 Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печур

DEN 734.00 815.52