• Новак
500pcs М2 x 25 М2*25мм месинг ќор-сокак круг spacer женски женски навој

500pcs М2 x 25 М2*25мм месинг ќор-сокак круг spacer женски женски навој

DEN 527.52
DEN 448.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


дувачкиот ќор-сокак spacer женски женски навој
ГОЛЕМИНА : M2x25(L) dk=3.2 mm

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
M2x25
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
100-199Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Никој

Комплементите на стоката

1000Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печурки Капа Хексадецимален

1000 Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печур

DEN 734.00 815.52

Бесплатен превозот 50 Компјутери/Многу M3*8 304 од не ' рѓосувачки челик Рамна Глава крстот филипс countersunk само прислушување

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Па вашите пари нема да одат на моја сметка Ние ќе ви даде позитивни повратни информац

DEN 157.00 172.32