• Новак
500pcs М2 x 3 М2*3мм месинг ќор-сокак spacer женски женски навој

500pcs М2 x 3 М2*3мм месинг ќор-сокак spacer женски женски навој

DEN 282.24
DEN 240.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


500pcs М2 x 3 М2*3мм месинг ќор-сокак spacer женски женски навој
ГОЛЕМИНА : M2x3(L) dk=3.2 mm

Декларирани спецификации

Материјал:
Дувачкиот
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
M2x3
Глава Стил:
Никој

Комплементите на стоката

6 компјутери Ti Гром M6x20 25 35 w/. Заробеништво Миење Титаниум завртки Златна боја Колона Главата Хексагонални Штекер Ti завртки

5 (TC4)Шефот : Како што е прикажаноГолемина : M6*20 25 35 со 1 Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако

DEN 863.00 959.04

1000Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печурки Капа Хексадецимален

1000 Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печур

DEN 734.00 815.52