• Новак
Хардвер M2x28mmx31mm Цилиндар Месинг Стојат Надвор Spacer Машки да се Женски 100Pcs

Хардвер M2x28mmx31mm Цилиндар Месинг Стојат Надвор Spacer Машки да се Женски 100Pcs

DEN 396.96
DEN 377.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Име на производ Месинг Столбови ќор-сокак Тема Големина М2 Машки x М2 Женски Машки Конец Должина 3мм/ 0.12" Тело Должина 28mm/ 1.1" Вкупната Големина(Прибл.) 31 x 3мм/ 1.2" x 0.12" (L*Макс.D) Материјал Месинг Боја На Тон Злато

Декларирани спецификации

DIY Материјали:
Дрво
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
100-199Pcs
Завртка Тип:
1
Глава Стил:
ЛИНК ШОУ

Комплементите на стоката

1000Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печурки Капа Хексадецимален

1000 Pcs М3 3мм ISO7380 нерѓосувачки челик со Црна Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката Мебел Печур

DEN 734.00 815.52