• Новак
Топла Продажба Вашето Име Нараквици Накит Љубители Топла Јапонија Амин Филм Црвено Платно Силикони Заврши Нараквици Pulseras За Мажи Жени

Топла Продажба Вашето Име Нараквици Накит Љубители Топла Јапонија Амин Филм Црвено Платно Силикони Заврши Нараквици Pulseras

DEN 239.52
DEN 218.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен


Производ : Вашето Име Нараквици
Боја : Црвена
Продажба На Единица : Парче
Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
DMMiRA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
DM02317
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Слика
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Функција:
Нараквици
Производот:
Вашето Име Нараквици
боја:
Црвена
Пакет:
OPP вреќа
Должина:
65cm

Комплементите на стоката

JINSE Топла Продажба на Мажите Накит Кул 6.50 СМ Широк Рок Панк Мажите Вистински Кожни Нараквици Ткаенината Алка Црна, Кафена

Превозот Време : 2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.Ако имате било објект proplem

DEN 143.00 150.24

Хривнија СТП кожни Нараквици&Накит За Жените Бохемија рачно изработени Бисер И Кристално Поставите Цвет Кристал Црна/Сива/Brown/Сино

Хривнија СТП кожни Нараквици&Накит За Жените Бохемија рачно изработени Кристал Поставите Плетен Црна /

DEN 216.00 239.52

Ayliss Топла Продажба 1pc Панк Готски Тока Појас Вистинска Кожа Мажите Хривнија Wristband Алка Ткаенината Хривнија 7.5-8.3 Мажите

77") ; Носат Должина : 7 Посебни Dur Krabičkách За Поголем Квантитет.Ние Сме Една Од Најголемите Модни Накит Комп�

DEN 176.00 197.76

Granny Шик Топла Продаде Кул Мажите Подарок Сребро Црна Нерѓосувачки Челик Искривуваат Јаже Кабел Жица Животно Лав Алка Хривнија

Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети Однапред ви благодарим

DEN 422.00 527.52

Нови Arriver Chirstmas Накит ! 4MM Меша Кристал Монистра Заврши Хривнија На Природна Кожа 32-34inch промет на Големо со Нов Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, с�

DEN 844.00 959.52

1pc Нова мода кристал накит Ангелските Крилја Шарм Хривнија 4 боја кутија синџир шарм хривнија &алка за Жени, Девојки Подароци

Нова мода кристал накит Ангелските Крилја Шарм Хривнија 4 боја синџир шарм хривнија &алка за Жени, Девој�

DEN 172.00 191.52

АКО МЕ Мода Повеќе Слоеви Панк Кожни Нараквици Мажите Легура Синџир Шарм Монистра Кожа Хривнија За Мажи рачно изработени Накит

Чекор 3 Потоа магацин вработените можат да се подготват вашиот пакет порано и испраќање на време...

DEN 114.00 162.72