• Новак
Виолетова Остава Печатени Завеси Чиста Крпа Tulle Прозорецот Третман за затемнување завеси сина Спалната соба чиста завеси WP175B

Виолетова Остава Печатени Завеси Чиста Крпа Tulle Прозорецот Третман за затемнување завеси сина Спалната соба чиста завеси WP175B

DEN 254.40
DEN 204.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


* Порака Трговец : cn1516073727bffh
. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. W =ширина и H = hight ( На пример w100 X h260 cm е 100cm ширина и 260cm hight).Ако нема треба да се големина,или сакате да го смените големината, ве молиме да ни оставите порака. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Може да има некои мали разликата помеѓу стоки и стоки се покаже на екранот. Поради светлината на екранот . Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi и банкарски трансфер. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Да научат како да се плати со кредитна картичка,
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , . Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Да научат како да се плати со други начини,
* Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Tiebacks, tassels и монистра, род , куки не се вклучени во цената.
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Напомена :
1.
* Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
* Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Цената на ова само завеса или tulle за 1 парче.Ве молиме овозможи 1-5cm отстапување на оваа завеса поради потпевнува.
Обработка начин :
(100cm =1 метар = 39 инчи )
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.

Декларирани спецификации

Големина:
1 pcs W100 X H265cm, 1 pcs W200 X H265cm, 1 pcs W300 X H265cm, 1 pcs W400 X H265cm, 1 pcs W500 X H265cm, 1 pcs W100 X H180cm
Обработка:
Кука, Род Џеб Процес, Само суровини ткаенина, се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Употреба:
Кафуле,Хотел,Дома
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
wp175
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Бренд Име:
AiFish
Шема:
Печатени
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Формат:
упатство

Комплементите на стоката

Исклучување на бели цвеќиња везови чипка половина-завеса bay прозорец tulle завеса cortinas пастирски подготвени направи завеса

Единечната цена е само за еден дел завеса,ако сакате две парчиња combinate како што е подолу пик,што треба да

DEN 821.00 1641.60

Ѕвезда Газа скрининг Прозорец Розова Сино Зелена Tulle Завеса Модерната Мода Фенси Tulle бојадисана ТОПЛА ПРОДАЖБА Деца' соба

Не ја прими стоката, или некои проблеми? Контактирајте со нас за делумно / целосно враќање на средствата

DEN 192.00 233.76

Димензионални Стереоскопски Плажа 3D Печатење фотографии Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина Хотел соба/Канцеларија

Ова е куки висат процес, м руда тридимензионални.Кука процесплаќање на Сите форми треба да се оди преку

DEN 3998.00 6776.16

Прозорецот на Екранот Чиста Завеси За Дневна Соба Жакард Печатени Флорални Екрани Прозорец Третмани Tulle за Спалната соба Балкон

Ако одлучите да се Прилагоди на Големината, ве молиме да го прочитате следниот текстЦената е само за едн

DEN 715.00 1021.44

Новите Европски луксузни чипка tulle завеси за дневна соба и трпезарија спална соба, кујна проучување хотел 2 боја факултативна

Овие трошоци се на купувачите одговорност Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2 2)Ако производот е п

DEN 330.00 600.00

2018 Нови Пристигнување Сива Drapes за Спалната соба Канцеларија Сопствени Направени Големина Дебели Солидна Лен Завеси за Дневна

Таму може да се 13cm толеранција поради hemming.Род џеб е 56cm 'која е вклучена во завеса должина.25 cm(1 / 2")над проз

DEN 614.00 960.00

година Топла продажба високи Еколошки Памук детски Цртан филм Молив Завеси Висина 2.7 висок увоз пигмент Карактеристики

4 метри вклучувајќи ги и флеш ние се нарекува 1.7 метри во висина, повисоки севкупниот дизајн, убави и прив

DEN 3473.00 3816.00

Цвет 3D Печатење фотографии Затемнување на Прозорецот Завеси За Дневна соба Постелнина Хотел соба/Канцеларија Drapes Cortinas

комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови, ако мислите дека добро, ве молам, дај м

DEN 4032.00 5040.00

Нови принцеза крпа и tulle завеси луксузни рачно изработени Везови cortina спалната соба затемнување завеси за дневна соба оркестарот

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти Наплата & Exchange Сите наши објекти ќе бидат п

DEN 3540.00 3725.76

Стаклени влакна газа Алуминиум Легура невидливи комарец прозорец на екранот анти комарец прозорец едноставна енкрипција песок

Стаклени влакна газа Алуминиум Легура невидливи комарец прозорец на екранот анти комарец прозорец едн

DEN 2419.00 2688.00

Модерната СИТЕ Натпревар Whte Прозорец Чиста Завеси за Дневна Соба, Спална соба, Кујна Прозорец Третмани Панели Ткаенина драпериите

SHIPPMENTОткако ќе го поставите цел ,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 37 дена откако вашата уплата е з

DEN 356.00 508.80

Висок Квалитет на Луксузните Вили Европа Завесата на Прозорецот За дневна Соба, Спална соба, Кујна Завеса Везени Tulle Сопствени

Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,

DEN 894.00 1375.68

Tiyana на Квалитетот Везени Лен Слепи Завеса Прозорецот на Екранот За Дневна Соба Нордиските Сива Остава Кујна Tulle Завеси HP022D3

• Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 1030 американски долари.H = Висина.• Затоа што кога ќе се

DEN 481.00 729.60

SunnyRain 1 Парче Луксузни Чипка Затемнување Завеса За Дневна Соба Завеси За Спалната Соба На Децата Соба Drape Индивидуализира

Sunny Rain 1 Парче Луксузни Чипка Затемнување Завеса За Дневна Соба Завеси За Спалната соба на Децата Соба Drap

DEN 2246.00 2772.96

Бавно Душата Везени Завеса Памучна Бела Пастирски Остава Завеси Tulle Cortinas За Дневна Соба и Кујна, Спална соба 3d Бебе Чиста

Се потврди приемот на вашата нарачка Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната

DEN 363.00 576.00