• Новак
Цутот на црешни Декорација Затемнување Завеси 3D Завеса римски Дневна соба и Спалната соба Свадба соба Прозорец Завеса 3D Drapes

Цутот на црешни Декорација Затемнување Завеси 3D Завеса римски Дневна соба и Спалната соба Свадба соба Прозорец Завеса 3D Drapes

DEN 6576.00

Достапност
Производот е достапен


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина :
Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината . Ова е многу важно Ние се mustom според големина . Како да се измери :

Декларирани спецификации

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide170cm high240cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm, wide280cm high190cm, wide427cm high240cm, wide310cm high250cm, wide170cm high160cm, wide380cm high240cm, wide200cm high150cm, wide260cm high240cm, wide300cm high265cm, wide700cm high270cm, wide800cm high270cm, custom size
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
X84
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Формат:
Куките
Сезоната:
пролет /лето /есен /зима
Повод:
спалната соба/дневна соба/кујна/ деца соба

Комплементите на стоката

Бавно Душата Везени Завеса Памучна Бела Пастирски Остава Завеси Tulle Cortinas За Дневна Соба и Кујна, Спална соба 3d Бебе Чиста

Се потврди приемот на вашата нарачка Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната

DEN 363.00 576.00

Модерната СИТЕ Натпревар Whte Прозорец Чиста Завеси за Дневна Соба, Спална соба, Кујна Прозорец Третмани Панели Ткаенина драпериите

SHIPPMENTОткако ќе го поставите цел ,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 37 дена откако вашата уплата е з

DEN 356.00 508.80

Новите Европски луксузни чипка tulle завеси за дневна соба и трпезарија спална соба, кујна проучување хотел 2 боја факултативна

Овие трошоци се на купувачите одговорност Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2 2)Ако производот е п

DEN 330.00 600.00

Стаклени влакна газа Алуминиум Легура невидливи комарец прозорец на екранот анти комарец прозорец едноставна енкрипција песок

Стаклени влакна газа Алуминиум Легура невидливи комарец прозорец на екранот анти комарец прозорец едн

DEN 2419.00 2688.00

Бесплатен превозот нови пристигнување табот врвот Чиста кујна врата, прозорец завеса комбинација liftering римски ролетни

не е застапена римската род .Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информаци

DEN 370.00 429.60

Висок Квалитет на Луксузните Вили Европа Завесата на Прозорецот За дневна Соба, Спална соба, Кујна Завеса Везени Tulle Сопствени

Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,

DEN 894.00 1375.68

Засенчување едноставна солидна боја шупливи ѕвезди заврши завесите во спалната соба дневна соба детска соба Bay прозорец обичај

25" дијаметар род (4 парчиња на 4prong куки по метар)Овој вид на завеса може да се инсталира на завеса род и пе

DEN 972.00 1369.92

Висок квалитет на памук и лен жакард Затемнување завеси за Дневна Соба Европски современи Пастирски стил завеси за Спална соба

3) Вашиот охрабрување е движечка сила на нашите напори, ако имате прашања во врска со нашите производи ил

DEN 331.00 624.00

Цвет 3D Печатење фотографии Затемнување на Прозорецот Завеси За Дневна соба Постелнина Хотел соба/Канцеларија Drapes Cortinas

комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови, ако мислите дека добро, ве молам, дај м

DEN 4032.00 5040.00

Димензионални Стереоскопски Плажа 3D Печатење фотографии Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина Хотел соба/Канцеларија

Ова е куки висат процес, м руда тридимензионални.Кука процесплаќање на Сите форми треба да се оди преку

DEN 3998.00 6776.16

Нови принцеза крпа и tulle завеси луксузни рачно изработени Везови cortina спалната соба затемнување завеси за дневна соба оркестарот

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти Наплата & Exchange Сите наши објекти ќе бидат п

DEN 3540.00 3725.76