• Новак
Модерна 3D Затемнување Завеси Панел Prairie Долг Нос Слон Шема Задебелена Ткаенина Деца Спалната соба Завеси за Дневна Соба

Модерна 3D Затемнување Завеси Панел Prairie Долг Нос Слон Шема Задебелена Ткаенина Деца Спалната соба Завеси за Дневна Соба

DEN 3806.88
DEN 2322.00 -39 %

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Завеса мерење :
5. Доколку големината не е добро за вашиот прозорец, ве молиме контактирајте со нас!
2.Должина : Слободно да ја прилагодите, поголема од 2.Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming
5 .

Декларирани спецификации

Големина:
W75 X L166cm X 2PCS, W102 X L166cm X 2PCS, W102 X L213cm X 2PCS, W102 X L241cm X 2PCS, W110 X L180cm X 2PCS, W132 X L160cm X 2PCS, W132 X L241cm X 2PCS, W132 X L213cm X 2PCS, W150 X L270cm X 2PCS, W160 X L270cm X 2PCS, W180 X L270cm X 2PCS
Обработка:
1. Куки врвот, 2. Grommet врвот
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
Senisaihon
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Формат:
Скала Појас
Стил:
Европски и Американски Стил
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
П.Н.Е.-068

Комплементите на стоката

Tiyana на Квалитетот Везени Лен Слепи Завеса Прозорецот на Екранот За Дневна Соба Нордиските Сива Остава Кујна Tulle Завеси HP022D3

• Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 1030 американски долари.H = Висина.• Затоа што кога ќе се

DEN 481.00 729.60

Нови принцеза крпа и tulle завеси луксузни рачно изработени Везови cortina спалната соба затемнување завеси за дневна соба оркестарот

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти Наплата & Exchange Сите наши објекти ќе бидат п

DEN 3540.00 3725.76

Стаклени влакна газа Алуминиум Легура невидливи комарец прозорец на екранот анти комарец прозорец едноставна енкрипција песок

Стаклени влакна газа Алуминиум Легура невидливи комарец прозорец на екранот анти комарец прозорец едн�

DEN 2419.00 2688.00

2018 Нови Пристигнување Сива Drapes за Спалната соба Канцеларија Сопствени Направени Големина Дебели Солидна Лен Завеси за Дневна

Таму може да се 13cm толеранција поради hemming.Род џеб е 56cm 'која е вклучена во завеса должина.25 cm(1 / 2")над проз

DEN 614.00 960.00

Цвет 3D Печатење фотографии Затемнување на Прозорецот Завеси За Дневна соба Постелнина Хотел соба/Канцеларија Drapes Cortinas

комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови, ако мислите дека добро, ве молам, дај м�

DEN 4032.00 5040.00

Бавно Душата Везени Завеса Памучна Бела Пастирски Остава Завеси Tulle Cortinas За Дневна Соба и Кујна, Спална соба 3d Бебе Чиста

Се потврди приемот на вашата нарачка Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната

DEN 363.00 576.00

Ѕвезда Газа скрининг Прозорец Розова Сино Зелена Tulle Завеса Модерната Мода Фенси Tulle бојадисана ТОПЛА ПРОДАЖБА Деца' соба

Не ја прими стоката, или некои проблеми? Контактирајте со нас за делумно / целосно враќање на средствата

DEN 192.00 233.76

Новите Европски луксузни чипка tulle завеси за дневна соба и трпезарија спална соба, кујна проучување хотел 2 боја факултативна

Овие трошоци се на купувачите одговорност Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2 2)Ако производот е п

DEN 330.00 600.00