• Новак
Модерната Солидна Flocked Пеперутка Мека Чиста Завеси За Дневна Соба Заврши Бела Tulle Voile Drapes За Спалната Соба Балкон S263&30

Модерната Солидна Flocked Пеперутка Мека Чиста Завеси За Дневна Соба Заврши Бела Tulle Voile Drapes За Спалната Соба Балкон S263&30

DEN 769.92

Достапност
Производот е достапен


* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Ако не сте задоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации .
1) да ја прифатиме кредитни картички,Запад Унија, Web Money ,TT ,Бразил Boleto и SOFORT Банкарскиот овие начини.Ако имате завеса род,можете да изберете било процес.Висина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.Ние можеме да работиме
заедно да го реши секој проблем .Обично ние ги користиме обично испорака начин ,но ние исто така да го користите
ПРОЗОРЦИ/Fed Ex/DHL/ТНТ/DPEX / Русија Експрес-SPSR.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина.
Тоа не е прозорецот ширина. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
На пример : должината на завеса род=2 метри. Ширина на завеса=4 метри.
* Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Не се вклучени : Tieback/Tassle/монистра. Сите предмети се за вистинска снимање.Ве молиме овозможи мало отстапување ( 3-5 см) поради споеви. Цената е за 1 парче tulle или 1 парче платно,изберете што сакате. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата предмети и
услуга .
3) Напомена : Увозни давачки , даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија . Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако одберете No Процес,тоа значи дека ќе добиете "суровина",треба да се најде да се прилагоди на процесот во вашата земја.

Декларирани спецификации

Големина:
1PCS W100cm X H180cm, 1PCS W100cm X H260cm, 1PCS W150cm X H260cm, 1PCS W200cm X H260cm, 1PCS W250cm X H260cm, 1PCS W300cm X H260cm, 1PCS W350cm X H260cm, 1PCS W400cm X H260cm
Обработка:
Кука, Род Џеб Процес, Без Процес, Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Прстен Процес
Локација:
прозорецот
Функција:
Перспектива
Тип:
tulle
Материјал:
Voile Завеса
Број На Модел На:
S263
Шема:
Извезена
Употреба:
Хотел,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Бренд Име:
WPKIRA
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Стил:
Европски и Американски Стил
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Формат:
Завесата
Функција:
Translucidus

Комплементите на стоката

2018 Нови Пристигнување Сива Drapes за Спалната соба Канцеларија Сопствени Направени Големина Дебели Солидна Лен Завеси за Дневна

Таму може да се 13cm толеранција поради hemming.Род џеб е 56cm 'која е вклучена во завеса должина.25 cm(1 / 2")над проз

DEN 614.00 960.00

Tiyana на Квалитетот Везени Лен Слепи Завеса Прозорецот на Екранот За Дневна Соба Нордиските Сива Остава Кујна Tulle Завеси HP022D3

• Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 1030 американски долари.H = Висина.• Затоа што кога ќе се

DEN 481.00 729.60

година Топла продажба високи Еколошки Памук детски Цртан филм Молив Завеси Висина 2.7 висок увоз пигмент Карактеристики

4 метри вклучувајќи ги и флеш ние се нарекува 1.7 метри во висина, повисоки севкупниот дизајн, убави и прив

DEN 3473.00 3816.00

Ѕвезда Газа скрининг Прозорец Розова Сино Зелена Tulle Завеса Модерната Мода Фенси Tulle бојадисана ТОПЛА ПРОДАЖБА Деца' соба

Не ја прими стоката, или некои проблеми? Контактирајте со нас за делумно / целосно враќање на средствата

DEN 192.00 233.76

Засенчување едноставна солидна боја шупливи ѕвезди заврши завесите во спалната соба дневна соба детска соба Bay прозорец обичај

25" дијаметар род (4 парчиња на 4prong куки по метар)Овој вид на завеса може да се инсталира на завеса род и пе

DEN 972.00 1369.92

Бавно Душата Везени Завеса Памучна Бела Пастирски Остава Завеси Tulle Cortinas За Дневна Соба и Кујна, Спална соба 3d Бебе Чиста

Се потврди приемот на вашата нарачка Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната

DEN 363.00 576.00