• Новак
4pcs Дијаметар 29mm висока 8мм алуминиум машина Османлиите

4pcs Дијаметар 29mm висока 8мм алуминиум машина Османлиите

DEN 864.00
DEN 812.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив.Боја : сребрена на Стандардно Дијаметар : 29mm, висина : 8mm. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. Потврдете Цел Примена : Со Aliexpress Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Може да се користи заедно со нашите Засилувач шила Кога вие користите само-прислушување завртки за да помине на дното на говорникот понекогаш машина нога и долната површина на говорникот може да не е кршење, тоа е затоа што на површината на дрвена кутија од конвексни кога само-прислушување завртки зезнав во дрвена кутија, вие не мора да се грижите за тоа, а потоа стегнете завртка од испакнатини оди, го инсталирате повторно на линија. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 days4. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Забелешка : цената е за 4pcs. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи
.

Декларирани спецификации

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
65W
Број На Модел На:
YJ0
Бренд Име:
BINYEAE
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач

Комплементите на стоката

Четири-канален аудио сигнал на текст со контрола на јачина на звук 2-канален излез 2RCA аудио сигнал линија пасивни аудио switcher

Четириканален аудио сигнал на текст со контрола на јачина на звук 2канален излез 2 RCA аудио сигнал линија

DEN 2880.00