• Новак
heatsink за засилувач од одборот /Нов засилувач heatsink големина 130mm*45mm*45mm

heatsink за засилувач од одборот /Нов засилувач heatsink големина 130mm*45mm*45mm

DEN 432.00
DEN 406.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи
. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Име : Медиум алуминиум радијатор, се оксидира црна, добра моќ цевка фиксна дупка, со два фиксни дупки Модел : МТ-68 засилувач одбор посветен Големина : 130mm * 45mm * 54mm (висок), фиксни стапки проред 100mm Тежина : 265 G Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Превозот Со Следење Бр. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Ве молиме договор ни со Trademanger или E-mail доколку имате какви било прашања или предлози. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. Купувачот треба да се одговорни за увозни давачки и даноци Шопинг&испорака 1. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 4 дена. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. Имаат добар ден. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. Потпис Е Потребно. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
R-35
Пакет:
Yes
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
55w
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач

Комплементите на стоката

JUNGSON JA-88F Делукс Верзија КЛАСА 2X250W Интегриран Засилувач Нелинеарни Нарушување Интегриран Засилувач Супер Широк Фреквентен

005% целиот пропусен опсег)8 Поради продажбата количеството причина, ние немаме моќ да се изгради попрода�

DEN 105600.00