• Новак
CSR64215 Bluetooth Декодирање Одбор ES9023 Независни DAC Собранието Одбор AD823 Бафер Излез

CSR64215 Bluetooth Декодирање Одбор ES9023 Независни DAC Собранието Одбор AD823 Бафер Излез

DEN 1392.00

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : ① Bluetooth прием врз основа на ООП е највисок-на крајот на програмата CSR64215, вистински 4.2 модул, поддршка APTX, пренос на далечина, сигнал загуба ② ES9023 независни декодирање, I2 S протокол на пренос, декодер ниво деталите се многу добри, динамичен големи, нарушување : THD + N : ③ Излез користи HIFI op amp AD823 ④ Со отпорот е многу добар, Nikon ПРЕПРАТЕНА аудио кондензатори, Panasonic ВАЛУТНА high-speed филтрирање, германскиот црвен WIMA, одборот со двоен активен независни кристал, Foxconn џек за слушалки и така натаму. ⑤ Употреба на активни кристално да обезбеди повеќе софистицирани часовник сигнал ⑥ 3.5 stereo output (стерео излез интерфејс, можете да го поврзете слушалки или да се поврзете активната аудио и засилувач ⑦ 5 V напојување интерфејс, можете да го поврзете телефонот на полначот или компјутерска USB порта ⑧ PCB Големина : 61 X60 MM ⑨ Ова е собрание одбор, вие не треба да заварување Пакет се Вклучени : 1pcs × Соберат Bluetooth Декодер Одбор
Ако ви треба готови производи, ве молиме кликнете на >>> :

Декларирани спецификации

Максимална Моќност По Канал:
нема моќ
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SENGTERBELLE
Број На Модел На:
sl100
Канали:
2 (2.0)

Комплементите на стоката

JUNGSON JA-88F Делукс Верзија КЛАСА 2X250W Интегриран Засилувач Нелинеарни Нарушување Интегриран Засилувач Супер Широк Фреквентен

005% целиот пропусен опсег)8 Поради продажбата количеството причина, ние немаме моќ да се изгради попрода

DEN 105600.00