• Новак
Нова за HP pavillion 15-ab157nr 15-ab157cl 15-ab153nr 15-ab151cy англиски НАС лаптоп тастатура позадинско осветлување

Нова за HP pavillion 15-ab157nr 15-ab157cl 15-ab153nr 15-ab151cy англиски НАС лаптоп тастатура позадинско осветлување

DEN 1051.20
DEN 999.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Состојба : Нова
Компатибилен модел :
За HP pavillion 15-ab157nr 15-ab157cl 15-ab153nr 15-ab151cy серија laotop
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку c хина пост со следење на број)
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
LRHYINGCONG
Број На Модел На:
15-ab157nr 15-ab157cl 15-ab153nr 15-ab151cy
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
гаранција:
90days
боја:
Црна

Комплементите на стоката