• Новак
Руската Тастатурата за toshiba Satellite C650 C655 C655D C660 C670 L650 L655 L670 L675 L750 L755 l755d RU Црна тастатура

Руската Тастатурата за toshiba Satellite C650 C655 C655D C660 C670 L650 L655 L670 L675 L750 L755 l755d RU Црна тастатура

DEN 552.00

Достапност
Производот е достапен


Нов лаптоп, РУСКИ RU Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна
за toshiba Satellite C650 C655 C660 L650 L655 L660 L670 L675 L750 L755 L770
Сателитски C650 D C655 D C660 D L650 D L655 D L660 D L670 D L675 D L750 D
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Декларирани спецификации

Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
Ru Тастатурата за PK130CK2A11 C650 C660 L650 L655 L670 L675 L750 L755
Бренд Име:
Palgo
распоред:
РУСКАТА RU
Пакет:
Kraft хартија кутија

Комплементите на стоката