• Новак
5PCS/МНОГУ MJ802 МЈ 802 ДА-3 IC

5PCS/МНОГУ MJ802 МЈ 802 ДА-3 IC

DEN 182.40

Достапност
Производот е достапен

Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст.
•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош. Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод. Испорака проценки се во работни дена и не се вклучени викенди и празници.FEEBACK :
•Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата. Ние брод во светот.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка.

Декларирани спецификации

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
MICROFLYING
Број На Модел На:
MJ802
MicroSoft Модел:
Kinect
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect

Комплементите на стоката