• Новак
Нови STM32F205RBT6 32f205rbt6 128 KB QFP64 РАКА микро контролер

Нови STM32F205RBT6 32f205rbt6 128 KB QFP64 РАКА микро контролер

DEN 2976.00

Достапност
Производот е достапен


Нови STM32 F205 RBT6 32f205rbt6 128 KB QFP64 РАКА микро контролер

Декларирани спецификации

Бренд Име:
SZJHYKJ
MicroSoft Модел:
Xbox360
Број На Модел На:
STM32F205RBT6
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Модел:
STM32F205RBT6
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
MicroSoft Модел:
Xbox360, Psp, Xbox Еден, Kinect
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Комплементите на стоката