• Новак
5PCS/МНОГУ SD45215SA 45215SA MIC4428YM 4428YM MIC4428M F7306 IRF7306 СОП-8 SOP8

5PCS/МНОГУ SD45215SA 45215SA MIC4428YM 4428YM MIC4428M F7306 IRF7306 СОП-8 SOP8

DEN 123.84
DEN 118.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Овој линк за име на три модели.Каков вид на модел можат да се избираат директно. Исто така, може да се стави треба да го додадете во кошничката. Deep blue SD45215 SA 45215 SA СОП-8 5 PCS/МНОГУ браун MIC4428 YM 4428 YM MIC4428 M СОП-8 5 PCS/МНОГУ златен F7306 IRF7306 СОП-8 5 PCS/МНОГУ

Декларирани спецификации

боја:
SD45215SA SOP8, MIC4428YM SOP8, F7306 SOP8
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Deep blue:
SD45215SA 45215SA СОП-8 5PCS/МНОГУ
Браун:
MIC4428YM 4428YM MIC4428M СОП-8 5PCS/МНОГУ
Golden:
F7306 IRF7306 СОП-8 5PCS/МНОГУ
is_customized:
SD45215SA MIC4428YM F7306
Компатибилен:
Конзола За Игри

Комплементите на стоката