• Новак
5PCS/МНОГУ F7309 IRF7309 F7493 IRF7493 LSP5503L LSP5503 СОП-8 SOP8

5PCS/МНОГУ F7309 IRF7309 F7493 IRF7493 LSP5503L LSP5503 СОП-8 SOP8

DEN 123.84
DEN 118.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Овој линк за име на три модели.Каков вид на модел можат да се избираат директно. Исто така, може да се стави треба да го додадете во кошничката. Deep blue F7309 IRF7309 СОП-8 5 PCS/МНОГУ браун F7493 IRF7493 СОП-8 5 PCS/МНОГУ златен LSP5503 L LSP5503 СОП-8 5 PCS/МНОГУ

Декларирани спецификации

боја:
F7309 SOP8, F7493 SOP8, LSP5503L SOP8
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Deep blue:
F7309 IRF7309 СОП-8 5PCS/МНОГУ
Браун:
F7493 IRF7493 СОП-8 5PCS/МНОГУ
Golden:
LSP5503L LSP5503 СОП-8 5PCS/МНОГУ
is_customized:
F7309 F7493 LSP5503L
Компатибилен:
Конзола За Игри

Комплементите на стоката