• Новак
EVM3ESX50BS3 6.8 К EVM3ESX50B14 10K EVM3ESX50BC4 15K 3X3 500pcs 6K8 3*3 smd 3мм OHM 3ММ*тример 3ММ

EVM3ESX50BS3 6.8 К EVM3ESX50B14 10K EVM3ESX50BC4 15K 3X3 500pcs 6K8 3*3 smd 3мм OHM 3ММ*тример 3ММ

DEN 1065.60

Достапност
Производот е достапен


Игра уреди замена на делови

Декларирани спецификации

боја:
EVM3ESX50BS3 6K8, EVM3ESX50B14 10K, EVM3ESX50BC4 15K
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:
3*3 3X3
Количина:
500pcs
Номинална вкупно отпор:
100 ohm - 1M-ohm
is_customized:
yes

Комплементите на стоката