• Новак
5PCS/МНОГУ FAN7371 7371 MT7811 L6385ED L6385D СОП-8 SOP8

5PCS/МНОГУ FAN7371 7371 MT7811 L6385ED L6385D СОП-8 SOP8

DEN 115.20
DEN 109.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Овој линк за име на три модели.Каков вид на модел можат да се избираат директно. Исто така, може да се стави треба да го додадете во кошничката. Deep blue FAN7371 7371 СОП-8 5 PCS/МНОГУ браун MT7811 СОП-8 5 PCS/МНОГУ златен L6385 ED L6385 D СОП-8 5 PCS/МНОГУ

Декларирани спецификации

боја:
FAN7371 SOP8, MT7811 SOP8, L6385ED SOP8
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Deep blue:
FAN7371 7371 СОП-8 5PCS/МНОГУ
Браун:
MT7811 СОП-8 5PCS/МНОГУ
Golden:
L6385ED L6385D СОП-8 5PCS/МНОГУ
is_customized:
FAN7371 MT7811 L6385ED
Компатибилен:
Конзола За Игри

Комплементите на стоката