• Новак
5PCS/МНОГУ P5003QVG BIT3108 MP2307DN СОП-8 SOP8

5PCS/МНОГУ P5003QVG BIT3108 MP2307DN СОП-8 SOP8

DEN 115.20
DEN 109.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Овој линк за име на три модели.Каков вид на модел можат да се избираат директно. Исто така, може да се стави треба да го додадете во кошничката. Deep blue P5003 QVG СОП-8 5 PCS/МНОГУ браун BIT3108 СОП-8 5 PCS/МНОГУ златен MP2307 DN СОП-8 5 PCS/МНОГУ

Декларирани спецификации

боја:
P5003QVG SOP8, BIT3108 SOP8, MP2307DN SOP8
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Deep blue:
P5003QVG СОП-8 5PCS/МНОГУ
Браун:
BIT3108 СОП-8 5PCS/МНОГУ
Golden:
MP2307DN СОП-8 5PCS/МНОГУ
is_customized:
P5003QVG BIT3108 MP2307DN
Компатибилен:
Конзола За Игри

Комплементите на стоката