• Новак
5PCS/МНОГУ OZ9932GN APL3510 APL3510B TPC8A01 СОП-8 SOP8

5PCS/МНОГУ OZ9932GN APL3510 APL3510B TPC8A01 СОП-8 SOP8

DEN 123.84
DEN 118.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Овој линк за име на три модели.Каков вид на модел можат да се избираат директно. Исто така, може да се стави треба да го додадете во кошничката. Deep blue OZ9932 GN СОП-8 5 PCS/МНОГУ браун APL3510 APL3510 B СОП-8 5 PCS/МНОГУ златен TPC8 A01 СОП-8 5 PCS/МНОГУ

Декларирани спецификации

боја:
OZ9932GN SOP8, APL3510 SOP8, TPC8A01 SOP8
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Deep blue:
OZ9932GN СОП-8 5PCS/МНОГУ
Браун:
APL3510 APL3510B СОП-8 5PCS/МНОГУ
Golden:
TPC8A01 СОП-8 5PCS/МНОГУ
is_customized:
OZ9932GN APL3510 TPC8A01
Компатибилен:
Конзола За Игри

Комплементите на стоката