• Новак
KENTLI 4pcs 1.5 v aa ааа 3000/ 1180mWh Батерија Li-ion Li-полимер Литиум батерија + 4 слотови АА ААА литиум Паметен Полнач

KENTLI 4pcs 1.5 v aa ааа 3000/ 1180mWh Батерија Li-ion Li-полимер Литиум батерија + 4 слотови АА ААА литиум Паметен Полнач

DEN 1584.00
DEN 1505.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


KENTLI 4pcs 1.5 v aa ааа 3000/ 1180m Wh Батерија Li-ion Li-полимер Литиум батерија + 4 слотови АА ААА литиум Паметен Полнач
Карактеристики : Висока енергија, долг циклус живот, без меморија ефект, брзо полнење, ултра ниска само-отпуштање, мала тежина, загадувањето на животната средина итн. Спецификации : Бренд : KENTLI Состојба : нова Батерија тип : литиум полимер li-ion Големина : АА ААА Номинален напон : 1.5 V Номинален капацитет : 2000m Ah и 787m Ah
Без мемориска ефект,Низок само празнење,Еколошки 100% Сосема Нов
Забелешка : Ако ви треба овој приклучок ,можете да ред со нас, само плати $6 до нас .pls забелешка кој вид ќе се одлучи кога ќе ги нарачате ,ви благодариме!

Декларирани спецификации

Номиналниот Напон:
1.5 V
Број На Модел На:
CH4-57AU+PH7-2+PH5-2
Замена На Батеријата:
Yes
Тип:
Li-полимер
Големина:
AA
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Батеријата Број:
4
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
KENTLI
Големина:
аа ааа
Капацитет:
3000mhw 1180mwh
Замена На Батеријата:
Yes

Комплементите на стоката

Нови оригинални 18650 HG2 3000mAh 3.6 V Континуирано празнење 20A електронска цигара посебни батеријата за LG + бесплатен превозот

Вие се согласувате со сите политички предмети наведени по нарачување на aliexpress! Наплата 1 Нарачки обрабо�

DEN 167.00 283.20