• Новак
DIY рака за шиење монистра sequins печ дијамант dragonfly закрпи applique стап high-end облека додатоци дизајн

DIY рака за шиење монистра sequins печ дијамант dragonfly закрпи applique стап high-end облека додатоци дизајн

DEN 345.60
DEN 311.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 15-25 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 30-60 дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена. Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. 2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!.
Големина : голем dragonfly 22*21cm , Златен dragonfly 13*7. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Контакт со нас на : 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.5 cm
Количина : 1 парчиња/многу или 1 set/многу
Прирачник за мерење на големината, постои мала грешка
Превозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
22*21cm
Број На Модел На:
AP17042301
Стил:
Шие-На
Техника:
Beaded

Комплементите на стоката