• Новак
3D везови печ етикета облека везови печ мода DUY крпа железо на етикетата цртан филм значка печ

3D везови печ етикета облека везови печ мода DUY крпа железо на етикетата цртан филм значка печ

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен

Опис На Производот
Име : Везови етикетата
Количина : 10 парчиња/многу
Боја : како на слики прикажани

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
20160106
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Големина:
custom

Комплементите на стоката

Пакет 6 Парчиња Полна Боја САД Американскиот Тенка Сина Линија Полицијата Знамето Три Percenter Тактички, Целосно Извезени Моралот

компатибилен кука поддршка за приврзаност кон Тактички Капи и Опрема3"L x 2" W (2 ПАРЧИЊА), 3.8"L x 1"W (4 ПАРЧИЊА),

DEN 449.28