• Новак
Пакет 6 Парчиња Полна Боја САД Американскиот Тенка Сина Линија Полицијата Знамето Три Percenter Тактички, Целосно Извезени Моралот Ознаки Печ

Пакет 6 Парчиња Полна Боја САД Американскиот Тенка Сина Линија Полицијата Знамето Три Percenter Тактички, Целосно Извезени Моралот

DEN 449.28

Достапност
Производот е достапен


компатибилен кука поддршка за приврзаност кон Тактички Капи и Опрема
3"L x 2" W (2 ПАРЧИЊА), 3.8"L x 1"W (4 ПАРЧИЊА), 100% висок квалитет на везови, потрајни од обичните закрпи
Одлично за Капи, Вреќи, Јакни, Воена, Airsoft, Cosplay, или само за вашата Колекција!
6 различни стилови ќе ви овозможи да го смените вашиот печ слободно, само следете ги вашите срцето

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Кука & Јамка
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
PC20170901002
Големина:
3L x 2 W ,3.8L x 1W
Бренд Име:
CREATRILL
знаме печ:
закрпи тактички знаме
воена закрпи:
моралот печ
кука и јамка закрпи:
воена значки
ние веруваме во бога:
немој да одиш по мене
molon labe:
Punisher Черепот Закрпи
Стил:
Велкро-На
Punisher Черепот Закрпи:
SI VIS PACEM PARA BELLUM
САД:
Американското Знаме црна

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот!трговија на големо 100pcs/многу, Мода 3cm сатен лента цвет,Ткаенина цвет,цвет бутик за бебе девојка headbands.

Добредојдовте Виножито Мала КуќаГолемина : 3 cmБоја : 16 боиКоличина : 100pcsbcoz својата најголемиот дел wholesales,

DEN 908.00 955.20