• Новак
SLINX Wetsuit Мажите 3ММ Neoprene Нуркање Костум Surf Сурфање Wetsuit Нуркањето Копје Бански Jumpsuit Нуркање Костум

SLINX Wetsuit Мажите 3ММ Neoprene Нуркање Костум Surf Сурфање Wetsuit Нуркањето Копје Бански Jumpsuit Нуркање Костум

DEN 4212.00
DEN 3033.00 -28 %

Достапност
Производот е достапен


ИМЕ НА МОДЕЛ : SLINX SPRO 1103
Мажите Wetsuit за Сурфање, Нуркање, Нуркањето, Пливање, Пловењето, Риболов, сурфање на ветер, Kitesurfing, Зима Пливање, Телото Интернат, Waterskiing, Лични Вода Занает - PWC..
ГЛАВНАТА ПРОФИЛИ :
-NL 4-начин супер водат neoprene F2 S. Издржлив и лесен за сушење. Овој материјал е дизајниран за врховниот флексибилност, топло, светлина и помалку вода апсорбира. Дебелина : 3мм.
-Генијален сечење линија со 6 игла flatlock крои за исклучително удобно фитинг, frictionless против кожата и целосно неограничен број на движења.
-YKK Супер долго & тешки назад патент за лесно donning и континуираното користење.
-V-форма вратот затворање да се намали вода рамна и во тек.
-Y-сечење на половината лесно може да го апсорбира затегнувачка на грбот и до крајот на патент.

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
SLINX
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Најлон,Neoprene
Број На Модел На:
1103-SPRO SHORTY

Комплементите на стоката

SLINX 2mm Neoprene Нуркање Вест Мажите Двојно-страна погоден за носене Wetsuit Јакна без Ракави Костим за Сурфање Пловењето Пливање

Мажите Долг Ракав Wetsuit за Сурфање, Нуркање, Нуркањето, Пливање, Пловењето, Риболов, сурфање на ветер, Kitesurf

DEN 1577.00 2543.52

Мажите уникатен дизајн 3D јака одговараат на печатење 3 мм neoprene сурфање пливање Одговараат на моделот одржување на топло

Мажите уникатен дизајн 3 D јака одговараат на печатење 3 мм neoprene сурфање пливање Одговараат на моделот од

DEN 3616.00 5165.28

3мм SCR облека водоотпорен едно парче Jumpsuit Осип Чувари топло одржување на нуркање костум сурфање костим за капење, долг ракав

мажите 3мм SCR облека wetsuitsматеријал : 3мм SCR облекаГолемина : Овие се плочка мерење на податоци, ве молиме о�

DEN 3786.00 4732.32

3мм Neoprene Жените Wetsuit Назад Патент со Полно Тело, Долг Ракав SCR Одговараат Пливаат Нуркање Сурфање Нуркањето Кул Црн Влажни

Жените 3мм SCR Wetsuit Бренд Име : Нурне & Плови Модел# : WDS4131 B Материјали : Најлон + 3мм SCR (Премиум Neoprene) + Кадифен

DEN 2160.00 3599.52

2017 Професионални Топло Долг Ракав Комбинација Surf Нуркање Костум Едно Парче Влажни им Одговара на Жените Сонцето УВ Заштита

Жените Wetsuit Материјал : 3ММ Neorpene +Најлон Големина Водич : Жените Wetsuit Големина Водич : Големина Половината(

DEN 2394.00 3420.00

Sbart1013 3мм сурфање едно парче нуркање костум, топло зима костим за капење, машка и женска облека, со долги ракави задебелување

Sbart1013 3мм сурфање едно парче нуркање костум, топло зима костим за капење, машка и женска облека, со долги �

DEN 3644.00 4795.20