• Новак
Slinx 5mm Neoprene Нуркање се Нурне Облека Нуркањето Јакна Wetsuit Врвот Грб Високо Еластична Spearfishing Змејот Surf Windsurf Бански

Slinx 5mm Neoprene Нуркање се Нурне Облека Нуркањето Јакна Wetsuit Врвот Грб Високо Еластична Spearfishing Змејот Surf Windsurf

DEN 3590.40
DEN 3303.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Lycra,Neoprene,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1109
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits Блузи
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
мажи,жени
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
боја:
Црна
Големина:
S-3XL
Употреба:
Пливаат DivingSurfingBeachBathing Одбор
Ткаенини:
Италија Ткаенина или Sharkskin Ткаенина
е-прилагодена:
Yes

Комплементите на стоката

Sbart 1052 3ММ сурфање wetsuit топли зимски пливачки костум женски нуркањето долги ракави едно парче сончање задебелена медуза

Sbart 1052 3ММ сурфање wetsuit топли зимски пливачки костум женски нуркањето долги ракави едно парче сончање за

DEN 3293.00 4333.44

SEAC Професионални 3мм Жените Neoprene Wetsuit Нуркање костум Опрема Една Парчиња целосна bodysuit Топло сурфање нуркањето пливање

SEAC Професионални 3мм Жените Neoprene Wetsuit Нуркање костум Опрема Една Парчиња целосна bodysuit Топло сурфање нур

DEN 2533.00 3725.76

3мм SCR облека водоотпорен едно парче Jumpsuit Осип Чувари топло одржување на нуркање костум сурфање костим за капење, долг ракав

мажите 3мм SCR облека wetsuitsматеријал : 3мм SCR облекаГолемина : Овие се плочка мерење на податоци, ве молиме о

DEN 3786.00 4732.32

2017 Хип-Хоп Стил за Печатење Wetsuit Сонцето УВ Заштита Едно Парче Влажни Одговараат на Жена Долг Ракав 3мм Neoprene Surf Нуркање

Жените Wetsuit Материјал : 3ММ Neorpene +Најлон Големина Водич : Жените Wetsuit Големина Водич : Големина Половината(

DEN 2394.00 3420.00

Мажите уникатен дизајн 3D јака одговараат на печатење 3 мм neoprene сурфање пливање Одговараат на моделот одржување на топло

Мажите уникатен дизајн 3 D јака одговараат на печатење 3 мм neoprene сурфање пливање Одговараат на моделот од

DEN 3616.00 5165.28

Кинески за да се Нурне&плови Деца Едно Парче Костим за капење Девојка Момче Долг Ракав Бански Натпревар Костим за Капење Jumpsuit

Материјал : neoprene + најлонФункционална : топлинаБренд : НУРНЕ & ПЛОВИПогоден за сезоната зима, пролет, лето

DEN 672.00

3мм Neoprene Жените Wetsuit Назад Патент со Полно Тело, Долг Ракав SCR Одговараат Пливаат Нуркање Сурфање Нуркањето Кул Црн Влажни

Жените 3мм SCR Wetsuit Бренд Име : Нурне & Плови Модел# : WDS4131 B Материјали : Најлон + 3мм SCR (Премиум Neoprene) + Кадифен

DEN 2160.00 3599.52