• Новак
CARLYWET 22mm Шупливи Криви Крајот Солидна Завртка Линкови Нерѓосувачки Челик Сребро Види Бенд ГРОЗДОБЕР Јубилеј Хривнија Двојно Притисни Затворач

CARLYWET 22mm Шупливи Криви Крајот Солидна Завртка Линкови Нерѓосувачки Челик Сребро Види Бенд ГРОЗДОБЕР Јубилеј Хривнија Двојно

DEN 1339.20
DEN 737.00 -45 %

Достапност
Производот е достапен

Обично трае повеќе од 5 месец.
ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 4-9 дена зависи од земјата доставени до.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Ставка опис
Бендот ширина : 22mm(Криви крајот) Бенд Должина:Вкупна Должина околу 165mm(тока затворени),може да се отстрани 4 линкови (околу 5. Купи со доверба!
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Кина пост воздухопловната или HK пост воздухопловната превозот обично трае 3-5weeks да пристигне во САД и Европските земји.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со сите 5 ѕвезди. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.)
Плаќање и Испорака
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.9=слободни следење број на испорака
(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.5 мм по линк) Тока боја : Полиран + бранеа Мал Подарок : две пролет pars и мала алатка за Поддршка на големо
==============================================================
Фото шоу од купувачи од целиот свет!!Ви благодариме !!
==================================================
Превозот Совети :
Цел износот е над $9.

Декларирани спецификации

Бендот Боја:
Сребро.
Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Распоредување Затворач
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
CARLYWET
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
S-SS5
Бендот Должина:
165mm(тока затворена)
боја:
Сребро.
види повлечи:
22mm

Комплементите на стоката

1PCS 22mm 24mm Вистински Кравја Кожа Види Рака Види Бенд Човек Види Ремени Зелена Портокал Беж со Нерѓосувачки Челик Тока-0104WS

Добредојдовте на Рене E продавница 100% Сосема нов!1 PCS 22mm 24mm Вистински Кравја Кожа ВидиРака Види Бенд Чове

DEN 456.00 479.52