• Новак
Силиконска Гума Види Бенд 22mm за Векторска Луна / Меридијанска Нерѓосувачки Челик Затворач врвка за околу Рака Брзо Ослободување Јамка Појас Хривнија

Силиконска Гума Види Бенд 22mm за Векторска Луна / Меридијанска Нерѓосувачки Челик Затворач врвка за околу Рака Брзо Ослободување

DEN 330.24

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Векторска Луна / Меридијанска

Црна
Темно Сина
Светло Сина
Зелена
Сива
Црвена
Подарок

Декларирани спецификации

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Векторска Луна / Меридијанска
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив

Комплементите на стоката

22mm Брзо Ослободување од Нерѓосувачки Челик се Види Бенд врвка за околу Рака за Песочни Време / Челик Вектор Луна / Меридијанска

22mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд со Пеперутка Тока & Брзо Ослободување Игли за Песочни Време / Челик, за

DEN 767.52