• Новак
Силиконска Гума Види Бенд 22mm за Asus ZenWatch 1 2 Мажи WI500Q WI501Q Нерѓосувачки Челик Затворач Рака Брзо Ослободување Појас Хривнија

Силиконска Гума Види Бенд 22mm за Asus ZenWatch 1 2 Мажи WI500Q WI501Q Нерѓосувачки Челик Затворач Рака Брзо Ослободување Појас

DEN 330.24

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Asus Zen Watch 1 2 Мажи WI500 Q WI501 Q

Црна
Темно Сина
Светло Сина
Зелена
Сива
Црвена
Подарок

Декларирани спецификации

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Материјал Тип:
Гума
Број На Модел На:
за Asus ZenWatch 1 2 Мажи WI500Q WI501Q
Бендот Должина:
прилагодлив

Комплементите на стоката

1PCS 22mm 24mm Вистински Кравја Кожа Види Рака Види Бенд Човек Види Ремени Зелена Портокал Беж со Нерѓосувачки Челик Тока-0104WS

Добредојдовте на Рене E продавница 100% Сосема нов!1 PCS 22mm 24mm Вистински Кравја Кожа ВидиРака Види Бенд Чове

DEN 456.00 479.52

CARLYWET 22mm Шупливи Криви Крајот Солидна Завртка Линкови Нерѓосувачки Челик Сребро Види Бенд ГРОЗДОБЕР Јубилеј Хривнија Двојно

Обично трае повеќе од 5 месец.ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 49 дена зависи од земјата доста

DEN 737.00 1339.20

Врвен Квалитет 2017 Нато Војска Спортски Тока Ткаенина Најлон Види Бендови Рака 9 БОЈА на РАСПОЛАГАЊЕ Мажи Жени 16 18 20 22 24mm

Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информ�

DEN 111.00 179.52