• Новак
Силиконска Гума Види Бенд 20mm за Garmin Vivomove Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Рака Брзо Ослободување Јамка врвката за на Појас Хривнија

Силиконска Гума Види Бенд 20mm за Garmin Vivomove Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Рака Брзо Ослободување Јамка врвката за на

DEN 330.24

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Garmin Vivomove
Црна
Темно Сина
Светло Сина
Зелена
Сива
Црвена
Подарок

Декларирани спецификации

Бендот Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Затворач
Број На Модел На:
за Garmin Vivomove
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив

Комплементите на стоката

1PCS 22mm 24mm Вистински Кравја Кожа Види Рака Види Бенд Човек Види Ремени Зелена Портокал Беж со Нерѓосувачки Челик Тока-0104WS

Добредојдовте на Рене E продавница 100% Сосема нов!1 PCS 22mm 24mm Вистински Кравја Кожа ВидиРака Види Бенд Чове

DEN 456.00 479.52