• Новак
Силиконска Гума Види Бенд 18mm за Asus Zenwatch 2 Жени WI502Q Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Рака Брзо Ослободување Појас Хривнија

Силиконска Гума Види Бенд 18mm за Asus Zenwatch 2 Жени WI502Q Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Рака Брзо Ослободување Појас Хривнија

DEN 330.24

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Asus Zenwatch 2 Жени WI502 Q
Црна
Темно Сина
Светло Сина
Зелена
Сива
Црвена
Подарок

Декларирани спецификации

Бендот Ширина:
18mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Asus ZenWatch 2 Жени WI502Q
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив

Комплементите на стоката

Силиконска Гума Види Бенд 22mm за Векторска Луна / Меридијанска Нерѓосувачки Челик Затворач врвка за околу Рака Брзо Ослободување

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Векторска Луна / Меридијанска​ЦрнаТемно СинаСветло Сина

DEN 330.24