• Новак
Вистинска Кожа Види Бенд 17mm 18mm 19mm 20mm за DW Даниел Велингтон Нерѓосувачки Челик Pin Затворач врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија

Вистинска Кожа Види Бенд 17mm 18mm 19mm 20mm за DW Даниел Велингтон Нерѓосувачки Челик Pin Затворач врвка за околу Рака Јамка

DEN 474.24
DEN 474.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за DW Даниел Велингтон

Црна
Темно Кафеава Боја
Светло Кафеава
Пинк
Црвена
Бела
Подарок

Декларирани спецификации

Бендот Ширина:
18mm, 19mm, 20mm, 17mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Затворач
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за DW Даниел Велингтон
Бендот Должина:
прилагодлив

Комплементите на стоката

1PCS 22mm 24mm Вистински Кравја Кожа Види Рака Види Бенд Човек Види Ремени Зелена Портокал Беж со Нерѓосувачки Челик Тока-0104WS

Добредојдовте на Рене E продавница 100% Сосема нов!1 PCS 22mm 24mm Вистински Кравја Кожа ВидиРака Види Бенд Чове

DEN 456.00 479.52

22mm Брзо Ослободување од Нерѓосувачки Челик се Види Бенд врвка за околу Рака за Песочни Време / Челик Вектор Луна / Меридијанска

22mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд со Пеперутка Тока & Брзо Ослободување Игли за Песочни Време / Челик, за

DEN 767.52