• Новак
Црна и сребрена Watchbands Нерѓосувачки челик полиран Метал Види рака нараквици 18 19 20 21mm одговара паметен рачен часовник нови arrivel

Црна и сребрена Watchbands Нерѓосувачки челик полиран Метал Види рака нараквици 18 19 20 21mm одговара паметен рачен часовник

DEN 1392.00
DEN 1239.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен


Сребро и злато rosegold Watchband Мода полиран метал Види рака нараквици 18 19 20 21mm одговара на брендот за луксузна t041 мажи жени
Точка име : Watchband Нерѓосувачки челик
Објектот Ширина : 18 19 20 21mm
Објектот Боја : многу боја
Ве молиме мерка вашиот watchband ширина прво.Ви благодариме!
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме ites со 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние doonot гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратна информација : 5 ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред ју остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларирани спецификации

Бендот Боја:
Црна, Сребрена
Бендот Ширина:
18mm, 19mm, 20mm, 21mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
метал тока
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
22 црна
Бендот Должина:
За 170MM

Комплементите на стоката

22mm Брзо Ослободување од Нерѓосувачки Челик се Види Бенд врвка за околу Рака за Песочни Време / Челик Вектор Луна / Меридијанска

22mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд со Пеперутка Тока & Брзо Ослободување Игли за Песочни Време / Челик, за

DEN 767.52

Watchband 28 мм Push Копчето Хривнија Пеперутка Тока + 2 Пролет Барови За АП Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Сребро Зглоб Бенд

Карактеристики На Производот : 100% Бенд Нов и Висок Квалитет за АП ВидиЛесно да се прилагоди на должината

DEN 1342.00 1677.60