• Новак
10PCS Iscar WNMG080404-ТФ IC907 Зацементира карбид внесува CNC сечилото струг алатка

10PCS Iscar WNMG080404-ТФ IC907 Зацементира карбид внесува CNC сечилото струг алатка

DEN 2112.00

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Обложување:
TiAIN
Материјал:
Тешко Легура
Тврдост:
50
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Број На Модел На:
WNMG080404-ТФ IC907

Комплементите на стоката

RPMT1204MOTN-HK JP4020,HITACHI карбид совет Струг Insert ,оригинални увезени мелничката влошки.се користи за челик материјал,Трошоците-ефективна

Забелешка : Оваа алатка во процесот на продажба, не вклучувајќи карбид инсерти, сликата е да се покажеПр�

DEN 1578.24