• Новак
SOMT12T308PEER-JH VP15TF/SOMT12T308PEER-JM VP15TF,SOMT 12T308 PEER Ј/JM.мелничката вметнете за досадни бар.

SOMT12T308PEER-JH VP15TF/SOMT12T308PEER-JM VP15TF,SOMT 12T308 PEER Ј/JM.мелничката вметнете за досадни бар.

DEN 2247.84

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Вметнете Ширина(mm):
SOMT12T308PEER-JH, SOMT12T308PEER-JM
Тврдост:
HRA
Обложување:
TI N AL
Бренд Име:
OYYU
Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Број На Модел На:
SOMT12T308PEER-JH VP15TF/SOMT12T308PEER-JM VP15TF
Место на Потекло:
Јапонија
Пакет:
пластична кутија
Материјал:
Карбид

Комплементите на стоката