• Новак
SCST Сосема Нов Corbatas Paisley Цветни Печати Браун Свила Врски За Мажи Neckties Mens Свадба Вратоврска Вратоврска Тенок Gravata TA095

SCST Сосема Нов Corbatas Paisley Цветни Печати Браун Свила Врски За Мажи Neckties Mens Свадба Вратоврска Вратоврска Тенок Gravata

DEN 334.56
DEN 177.00 -47 %

Достапност
Производот е достапен


Здраво,Драги Дами И Господа,Ви Благодариме За Посетата На Нашата Продавница
Http : //www.aliexpress.com/store/2208122
Сите Производи,Со Висок Квалитет Со Добра Еластичност
Прирачник за Мерење,Дозволена Грешка од 1-2cm,Ви Благодариме За Разбирањето

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Бренд Име:
CityRaider
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
a095
Се Врзуваат За Големина:
146*8*3.5 cm

Комплементите на стоката

НОВ Дизајнер Брендови Мода Солидна Шарени 6cm Тенок Врски за Мажи Англија Свадба Партија Вратоврска Мажите Им Високо Квалитетни

НОВ Дизајнер Брендови Мода Солидна Шарени 6cm Тенок Врски за Мажи Англија Свадба Партија Вратоврска Мажи

DEN 818.00 1278.72

Висок Квалитет 2017 новодојдени Солидна Розова Врски за Мажи Секојдневен 7cm Мажите Вратоврска Свадба Партија Младоженецот Вратоврска

Висок Квалитет 2017 новодојдени Солидна Розова Врски за Мажи Секојдневен 7cm Мажите Вратоврска Свадба Пар�

DEN 614.00 959.04

Топла Мажите Вратот Врски Црна Плетени Neckties За Машки Шарени Бизнис Костум Gravatas Мажите Свадба Партија се Врзуваат Сината

Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од количината, превозот на владата, плаќање, итн Ако ко

DEN 191.00 207.36

Класичен 8 см Врзуваат за Мажи Шарени Бизнис Свадбена Церемонија Закажување Neckties Мода Формално Faux Свила Врски со Подарок

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начи

DEN 583.00 911.04