• Новак
Преносни Вреќа За Спиење Hammock Трајни Отворено Градина Hammock Висат Кревет Туристички Кампување Замав Платно Шари

Преносни Вреќа За Спиење Hammock Трајни Отворено Градина Hammock Висат Кревет Туристички Кампување Замав Платно Шари

DEN 600.96
DEN 571.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога се примени.Материјал : Платно/Најлон ткаенина Силна hammock со издржи тежината на 120 Kgs Лесно одредување, само се поправи hammock со 2 обврзувачки жици и вратоврска стрингови за да дрвја или столбови Лесно да се носат и пак со иста боја вреќа Секој стринг е weaved заедно со тоа е еден сосед, така што притисокот еден string мечки може да се пренесува на други брзо јажето заеднички е специјално weaved според физика правила со цел секој string стојат иста тежина и hammock е доволно силна за да Донесе специјални екстра тешки платно ткаенина како материјал, браздата доказ, пријатно да се гледа и се чувствува удобно во Потрага убаво со замав притиснете на работ и не груб selvedge се Навраќа на вашиот топол меморија од детството Погодна за отворен спортски како кампување, качување, патување, пешачење, пикник, backyards, дури и внатрешна употреба Големина : 280 x 80см(Приближно) Tatal Должина : 280cm(Приближно) Ткаенина должина : 190cm(Приближно) Ткаенина Ширина : 80см(Приближно) Издржи тежина : 120 Kgs(Приближно) Боја : Црвена/Сина Лента Пакување листа : 1 x Hammock 1 x Иста Боја Шема Вреќа 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по користење,оштетувања од вода и така натаму. Нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа. Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay, Master Card, Qiwi Паричник, Boleto, Moneybookers, Western Union. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 3. За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, Доколку ставката што се користи и да биде побарано да се врати Без Причина, Превозот цена треба да се носат од страна на двете дел.

Декларирани спецификации

Еднокреветни/Двокреветни Вреќа За Спиење:
Спојување Една Вреќа За Спиење
Тип:
Топло Времето
Вреќа За Спиење Температурна Скала Категорија:
Лето Вреќа За Спиење
Големина:
190*80cm
Сезоната:
Пролет & Есен,Лето
Должина:
Standard (Suitable for 1.8 m Height and Below)
Удобно Температурна Скала:
[>15℃]
Применливи Луѓе:
Возрасни
Број На Модел На:
WJ0224
категорија:
Вреќа За Спиење Додатоци
is_customized:
Yes
Стил:
Хибриден Тип
Пополнување:
Никој
Ткаенини:
Платно

Комплементите на стоката

YINGTOUMAN Плик Тип Појдам на Спиење Подлога Вреќа за Спиење на Отворено Mountaineering Кампување Спиење Торби за Пешачење Кампување

Опис на :отворено вреќа за спиењеГолемината:(190+30)*75смПакување големина:36*24cmШколка материјал : 180 T ter

DEN 1435.00 1688.16

950g (180+30)*75см Есен Зима Пролет Затворен Надворешен Плик Вреќа за Спиење Термички Маскирани Туристички Кампување Пешачење

ИЛИ, можете да изберете да имате замена НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот Сите вратени пре

DEN 1414.00 1488.00

Преносни Отворено Ultralight Ткаенина Плик Вреќа За Спиење Со Капа Пешачење Кампување Патување Вреќа За Спиење Паузата За Ручек

Карактеристики : Супер силен складирање, топло и удобно, windproof и водоотпорен, добра пропустливост на воз�

DEN 1205.00 1339.20

Возрасни Mummy Goose Надолу Спиење мрзливи торба Отворено Кампување Пролет Зима Водоотпорен Плик Вреќа за Спиење Душеци Компресија

Возрасни Mummy Goose Надолу Спиење мрзливи торба Отворено Кампување Пролет Зима Водоотпорен Плик Вреќа за С�

DEN 3162.00 4216.32

Naturehike Патување вреќа за спиење Ultralight Пролет и Есен Отворено Кампување возрасни вреќа за спиење Пешачење Спојување Кампување

Совети : Производи во две големини : S &L'XLS : 190 * 75СМ / KG 0.716L : 190 * 85 CM / KG 0.776XL(Екстра големо) : 205*85 CM / KG 0.870Ако е

DEN 1344.00 1680.00

Преносни Есен Зима Пролет Отворено Вреќа за Спиење за 195cm Возрасни Термички Плик Маскирани Памук Туристички Кампување Остатокот

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

DEN 1140.00 1200.00

Hewolf Отворено вреќа за спиење Патка надолу 400g проширување дебели ултра-лесни кампување пролет, есен коверти зимскиот затворен

Оваа цена е 400 грама на кашмир, вистински производ на телесната тежина е за 1,2 КГ, ве молиме да ги знаете!

DEN 2641.00 4063.68

Отворено потоплите Вреќа за Спиење Лагер Руно Преносни Спојување Еден Вреќи за Спиење туристички Кампување Вреќа за Спиење

Спецификации : Објектот вид : Плик Вреќа за Спиење ЛагерМатеријал : Поларните РуноБоја : Сина, Портокалов

DEN 1175.00 1631.52