• Новак
Безжична Камера За ФИАТ Браво / Brava / Ritmo / Автомобил Rear view Camera / Назад нагоре Обратно Паркинг Камера / HD CCD Ноќ Визија

Безжична Камера За ФИАТ Браво / Brava / Ritmo / Автомобил Rear view Camera / Назад нагоре Обратно Паркинг Камера / HD CCD Ноќ

DEN 1782.72
DEN 1337.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Автомобил камера Спецификација :
1.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара:
За ФИАТ Браво / Brava / Ritmo 2007~2016 година

Комплементите на стоката

Жица Безжична ДОВЕДОА Автомобил Обратна Задните Видите Копија на Камерата за 2002-2011 Audi A4(Б6/B7/Б8)/A6L паркинг камера Бесплатен

ве молиме купи безжична recei вер со активирањето линија.тоа е многу важно.само неколку оддалечените обла

DEN 655.00 1056.00

Жица Безжична Автомобил Обратна Назад Багажникот Багажникот се Справи со Камерата Посебно за BMW 5 series/Х5/3 серија/X1 08-12/X6

,но, треба да се плаќаат соодветни Логистички трошоци,се Надевам, ќе може да се разбере.ова т runk се справи

DEN 1161.00 1872.00