• Новак
YAOPEI НОВИ Одговара За 2012-13 Nissan Непријателските Страна Поглед Огледало Камера ОЕМ 28419 3ZA0A 284193ZA0A

YAOPEI НОВИ Одговара За 2012-13 Nissan Непријателските Страна Поглед Огледало Камера ОЕМ 28419 3ZA0A 284193ZA0A

DEN 3918.24
DEN 3134.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Повратни информации :
1.
НОВИ Одговара За 2012-13 Nissan Непријателските Страна Поглед Огледало Камера ОЕМ 28419 3 ZA0 A 284193 ZA0 A Слики :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.исто така, ве молиме да не информирате на вести.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !
. ако поединците да купите сензор, исто така, треба да се најде локалните поправка продавница е квалификуван сервисен персонал да им помогне пред да можат да инсталирате и користите .ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :

Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн .

Декларирани спецификации

Должина на Видео Кабел:
10m
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
YAOPEI
Жица или Безжично:
Безжичната
Алармот Тип:
Алармни Системи
Школка Материјал:
Пластични
Материјал Тип:
ABS
Guiding Line:
No
ОЕМ:
28419 3ZA0A
Тип:
Назад Камерата Паркинг Помош Обратна Камера
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување
Автомобил Производител:
За 2012-13 Nissan Непријателските

Комплементите на стоката

Жица Безжична Автомобил Обратна Назад Багажникот Багажникот се Справи со Камерата Посебно за BMW 5 series/Х5/3 серија/X1 08-12/X6

,но, треба да се плаќаат соодветни Логистички трошоци,се Надевам, ќе може да се разбере.ова т runk се справи

DEN 1161.00 1872.00